تست شخصیت شناسی/ یک ساعت را انتخاب کن تا متوجه شوی افسرده ای یا نه؟

خط سلامت: تست شخصیت یکی از کابردی ترین ابزارهای روانشناسان برای سنجش ابعاد مختلف وجود انسان هاست.

تست شخصیت شناسی/ یک ساعت را انتخاب کن تا متوجه شوی افسرده ای یا نه؟

نکته مهم درباره استفاده از تست های شخصیت ، این است که روانشناسان صرفا از انواع معتبر آزمون های شخصیت در کارهای بالینی و تحقیقاتی استفاده می کنند. در حقیقت می توان گفت استفاده از برخی تست های شخصیت که فاقد پشتوانه علمی هستند، صرفا جنبه سرگرمی دارد.

به گزارش خط سلامت در این مطلب قصد داریم به معرفی یک تست شخصیت سرگرم کننده بپردازیم. این تست اگرچه در کارهای بالینی و درمانی کابردی ندارد ولی به شما کمک می کند با انجام آن در کنار دوستان و آشنایان خود، اوقات شادی را تجربه کنید. با ما همراه باشید.

تست شخصیت بر اساس انتخاب ساعت

تست های شخصیت ابزاری محبوب برای تفکر در مورد نحوه تعامل ما با دنیای اطرافمان هستند. آنها می توانند به ما در درک انگیزه ها، افکار و باورهایمان کمک کنند.

علاوه بر این، آنها می توانند اطلاعاتی در مورد گذشته به ما ارائه بدهند؛ اطلاعاتی که می تواند در درک اینکه چگونه گذشته بر حال و آینده ما تأثیر می گذارد بسیار مفید باشد. 

msg183245699-200187

در این تست ساعتی که انتخاب می کنید بخشی از زندگی گذشته شما را  افشا می کند و می تواند به شما کمک کند تا بفهمید گذشته شما چگونه با حال و آینده شما ارتباط دارد. 

 

تفسیر تست شخصیت بر اساس انتخاب ساعت

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

شما می توانید از بین سه نوع ساعت زیبا که در تست شخصیت بر اساس انتخاب ساعت ارائه شده است یکی را انتخاب کنید. یادتان باشد که زیاد فکر نکنید و با نگاه اول به تصویر، ساعتی را که بیشتر پسندید را انتخاب کنید. هر کدام اطلاعات متفاوتی را در مورد شخصیت افراد نشان می دهند.

.

.

.

.

.

.

.

.

ساعت شماره 1

افرادی که ساعت شماره 1 را انتخاب می کنند معمولاً کنجکاو هستند که چگونه وضعیت حال را تغییر دهند؟ به دنبال نشانه هایی هستند که بدانند چه مواردی می تواند وضعیت فعلی آنها را تغییر مثبت دهد؟ آنها اغلب به کاوش در ریشه های معنوی خود و کشف اطلاعات در مورد عملکردهای گذشته خود برای بهبود وضعیت فعلی خود هستند. پس نمی توان گفت که این افراد در گذشته خود گیر کرده اند.

ساعت شماره 2

افرادی که ساعت شماره 2 را انتخاب می کنند عموماً حساس، باز و شهودی هستند. آنها از دنیای نامرئی اطراف خود آگاه هستند و به دنبال پاسخی برای سؤالاتی هستند که همیشه در دنیای فیزیکی یافت نمی شوند.

این افراد تمایل دارند به دنبال پاسخی برای معنای زندگی و موارد پنهان پشت وقایع باشند. آنها می دانند که هر اتفاقی که می افتد دلیل عمیقی دارد. لذا این افراد نیز گذشته را بهتر از امروز نمی دانند.

ساعت شماره 3

افرادی که ساعت شماره 3 را انتخاب می کنند می خواهند گذشته خود را درک کنند. آن‌ها می‌خواهند برای پرسش‌هایی که درباره معنای زندگی دارند، پاسخ پیدا کنند و برای یافتن این درک، مایلند ناشناخته‌ها را کشف کنند.

این افراد شهودی اغلب به دنبال نشانه‌ها، پیام‌ها یا سرنخ‌هایی برای درک وقایع اطرافشان هستند. لذا طبیعی است که گاهی در گذشته ها غرق شوند و گذشته را بهتر از حال و آینده بدانند. برای ورود به صفحه اینستاگرام کلیک کنید. 

تمام مطالب سایت اختصاصی و توسط تحریریه خط سلامت تولید شده است، استفاده با ذکر منبع و لینک دهی بلامانع است.

منبع: چشمک

ارسال نظر

خط سلامت
فیلم ها
  • خط سلامت: عشق و حسادت با هم مرتبط هستند زیرا یک هورمون مشترک در این دو احساس نقش دارد. عشق احساسی است که به هورمون…

گزارش ویژه
پادکست
  • 00:00
    00:00
اتاق درمان