۱۰ رفتاری که از کمرنگ شدن عشق مردتان می گوید

خط سلامت: رفتارهای خاصی، بالقوه نشان دهنده این است که شریک زندگی شما، دیگر مانند سابق شما را دوست ندارد. در این مطلب به معرفی این رفتارها می پردازیم.

۱۰ رفتاری که از کمرنگ شدن عشق مردتان می گوید

برخی رفتارهای خاص نشان دهنده این است که مرد زندگی تان، دیگر علاقه سابق را به شما ندارد. برای مثال انتقاد از چهره یا بی توجه به احساسات و درخواست های شما از جمله زنگ خطر هایی هستند که بالقوه از کاهش صمیمیت خبر می دهند.

به گزارش خط سلامت در این مطلب به معرفی 10 علامت می پردازیم که نشان می دهد علاقه مرد زندگی تان نسبت به شما کم شده است. با آگاهی از این نشانه ها می توانید گام های مثبتی در زمینه بهبود رابطه خود بردارید. 

10 علامت مهم که کاهش عشق مردان را نشان می دهد

به گفته یکی از نویسندگان برجسته رمان، مانند یک خانم رفتار کن و مانند یه آقا فکر کن. عشق مرد به سه شکل بیان می شود: او حقوق خود را برای شما خرج می کند، از شما محافظت و از شما مراقبت می کند.

با این حال بخشی از این گفته را می توان مورد تردید قرار داد زیرا در این دوره زمانه تمام زنان نیاز به تامین یا حمایت از جانب مردان ندارند و چیزی که آن ها قطعاً نیاز دارند عشق است که متاسفانه گاهی اوقات زنان می خواهند عشق را زمانی ببینند که واقعا وجود ندارد.

امروز در این مطلب خانواده و زناشویی ما لیستی از نشانه های تصویری را گردآوری کرده ایم که نشان می دهد عش مردان کم رنگ شده است و ما امیدواریم که شما این علائم را از مرد خود نبینید اما مهم است که بدانیم با چه کسی و چه جوری زندگی می کنیم.

نقد ظاهری

عمر خیام گفت: یک فرد همه چیز، حتی عیوب معشوق خود را دوست دارد اما از کمال کسانی که دوست شان ندارد آزرده می شود. حقیقتا برای یک مرد عاشق شما همیشه زیبا هستید حتی با موی آشفته و لباس خواب گشاد.

او اگر این را خودتان نگویید، متوجه نخواهد شد که پس از تعطیلات چند کیلو وزن اضافه کرده اید اما اگر مرد شما به طور مداوم بگوید که به باشگاه بروید یا اشاره کند که به جراحی پلاستیک نیاز دارید ، عجله نکنید چرا که به احتمال زیاد این ظاهر شما نیست که برای او مناسب نیست، بلکه خودتان است و حتی اگر وزن خود را هم کم کنید عیوب دیگری نیز در شما خواهد یافت.

بحث درباره کاستی های خود با دوستان

زنان تمایل دارند مشکلات در روابط یا کاستی های شریک خود را با دوستانشان مورد بحث قرار دهند, در حالی که مردان سعی می کنند همه چیز را ناگفته نگه دارند می دانند که هیچ کس کامل نیست, و به جای تمرکز بر ایرادات بر روی خوبی های شریک تمرکز می کند.

اگر شریک شما به خودش اجازه می دهد که شما را تحقیر کند و به شکست تان می خندد, انتظار چیز خوبی از چنین رابطه ای را نداشته باشید چرا که چنین شریکی به شما احترام نمی گذارد و یک اتحاد قوی و قابل اعتماد بدون احترام غیرممکن است.

او با انتقاد از شما با دیگران سعی می کند به دیگران (و خودش) ثابت کند که این تقصیر شماست که او دوستتان ندارد.

نگرش منفی نسبت به عادات شما

مانند عادت زشت انداختن جوراب مردان در گوشه ای از خانه، زنان هم از این عادت ها دارند که برای مدت طولانی حمام را اشغال کنند، شلختگی کنند و چندین ساعت با تلفن حرف بزنند و یا یک آهنگ را تمام روز تکرار کنند که مردان عاشق به عنوان یک قاعده همه این ها را تحمل می کنند و ساکت می مانند و با طنز واکنش نشان می دهند.

اما اگر مرد شما به طور مداوم هر کاری را که انجام می دهید دقیق بررسی می کند و نظرات منفی در مورد رفتار شما می دهد, به این معنی است که تنها احساسی که در او باقی مانده سوزش جای عشق است و باید بیشتر درباره این رابطه فکر کنید.

توجه به داستان های شما

دانشمندان ثابت کرده اند که یک مرد فقط چند دقیقه می تواند به یک زن گوش دهد و به همین دلیل خانم ها دفعه بعد که می خواهید با همسر خود صحبت کنید، آن را کوتاه کنید و برای موضوعاتی مثل افراد ناآشنا، افراد مشهور، خرید، مد و رژیم غذایی و غیره اگر ممکن است بهتر است با دوستان تان صحبت کنید.

با این حال اگر می بیند که کسی برای شما خیلی مهم است و سعی می کند با دقت به شما گوش دهد، حتی اگر این موضوع برایش جالب نباشد پس واقعا دوست تان دارد و وقتی شما را دوست دارد, بدون توجه به شما نخواهد رفت.

و اما اگر او این موضوع را تغییر دهد یا با استفاده از بهانه های مختلف دور بزند به احتمال زیاد نگرانی های شما برایش مهم نیستند و بر این اساس او در حل هر موضوعی که ممکن است در طول رابطه بالا بیاید, شرکت نمی کند و تنهایتان خواهد گذاشت.

نگرش منفی نسبت به احساسات شما

نشانه کم شدن عشق مردان، مردان مطلقاً نمی توانند اشک های زنان را تحمل کنند و اخیراً یک توضیح علمی پیدا شده است: روشن شده که اشک های زن حاوی مواد لطیف خاصی هستند که میزان تستوسترون را در خون مردانی که منجر به کاهش تمایل جنسی می شوند، کاهش دهد و بنابراین از گریه کردن به عنوان وسیله ای برای تاثیر گذاشتن بر محبوب خود استفاده نکنید.

در حقیقت وقتی گریه می کنید تنها چیزی که یک مرد می خواهد انجام دهد فرار کردن و ندیدن آن است و اما اگر شما را دوست داشته باشد، خودش را جمع و جور می کند و هر کاری که می واند انجام می دهد تا شما را آرام کند.

 حتی اگر دلیلی که گریه می کنید برای او بی اهمیت به نظر برسد و او تنها زمانی آرام خواهد ماند که شما دوباره لبخند بزنید. با این حال، اگر او شما را دوست نداشته باشد، اشک های شما تنها یک دلیل دیگر برای عصبانی شدنش خواهد بود.

کاهش کیفیت رابطه جنسی

معاشقه برای روابط بسیار خوب است و ابزار خوبی برای احیای احساسات و غلبه بر روتین زمانی است که برای مدتی طولانی با هم بوده اید.

پیغام های متنی، اشارات فریبنده، عکس های بازیگوشانه؛ همه اینها به عقب نشینی منافع متقابل همانند اولین روز های رابطه کمک می کند و البته بسیار مهم است که هر دو طرف به طور فعال به حرکات یکدیگر پاسخ دهند.

با این حال اگر شما قبلاً 10 عکس سلفی را در حالت های مختلف به شریک خود ارسال کرده اید و او عکس العمل خاصی نداشته است، این کارتان را متوقف کنید یا در نظر بگیرید که چه چیزی باعث می شود که شریک زندگی تان از چنین کار های شما چشم پوشی کند.

واکنش منفی به درخواست های شما

برای یک مرد عاشق، درخواست ها و آرزوهای کسی که دوستش دارند همیشه در اولویت اول قرار خواهند گرفت و در حقیقت مردان دوست دارند به زنان کمک کنند، این کار به آن ها فرصت می دهد تا نشان دهند چقدر سرد، قوی و مسئول هستند.

البته بخش روابط عاطفی نمناک اشاره کرده است که موقعیت هایی وجود دارند که یک مرد نمی تواند کمکی بکند برای مثال، او نمی داند چطور یک شیر آب را تعمیر کند اما قطعاً نباید شما را تنها بگذارد تا با این مشکل سر و کار داشته باشد به جای آن لوله کش را صدا خواهد کرد.

نشانه کم شدن عشق مردان، با این حال، اگر درخواست هایتان سبک مانند درخواست کمک به تغییر یک لامپ باشد و او با ناراحتی و به عنوان یک کار غیرقابل تحمل از چنین درخواستی یاد می کند، ” این رابطه ارزش تجدید نظر دارد.

حسادت

مشخص می شود که حتی میمون ها می توانند نسبت به همسران خود در برابر دیگر مردان احساس حسادت کنند. ح

سادت در مسیر تکامل به عنوان راهی برای حفظ تمامیت این زوج بوجود می آید و مرد به گونه ای برنامه ریزی شده است که ناخودآگاه می خواهد حقوقش را به یک زن اعلام کند و تنها مالک زیبایی او باشد و بنابراین کاملاً طبیعی است که وقتی کسی به شما توجه می کند، او عصبی می شود و اما کش مکش حسادت بیش از حد تنها به رابطه آسیب می رساند.

اما وقتی مردی کاملا بی اعتنا به علائم توجه نشان می دهد که مردان دیگر به همسر او توجه نشان می دهند این نشانه هشدار دهنده است چرا که او دیگر نمی خواهد برای او بجنگد و نمی خواهد سعی کند تا بهترین جا برای او باقی بماند.

محافظت در برابر خطر

نیاز به حفاظت از عزیزان، اساس مردان است و اگر چه مردان امروزی دیگر مجبور به محافظت از رابطه جنسی ضعیف تر از شکارچیان و قبایل وحشی نیستند، اما در دنیای آشفته ما نیز خطراتی وجود دارد.

بنابراین، طبیعی است که یک مرد عاشق وقتی همسرش از کار دیر باز می گردد یا در یک مکان ناآشنا تنها باشد، نگران می شود و اگر نتواند در اطراف باشد، حداقل او را صدا می زند و مطمئن می شود که حالش خوب است و با محافظت از همسرش از تهدید، چه واقعی و چه غیر واقعی یک مرد خودش را مثل یک قهرمان احساس می کند.

بنابراین اگر شما از مردی در شرایط دشوار محافظت و حمایت دریافت نکردید، مجبور شدید شب در خانه تنها بمانید و یا گم شدن در یک شهر ناآشنا یا فریاد زدن رئیس تان بر سر شما، این نشانه بسیار بدی است و مردی که از خیر چنین مواردی به آسانی می گذرد یا بزدل است و یا به سادگی از شما خوشش نمی اید. پس چرا به او نیاز دارید؟

کلمات ملایم و بیان احساسات:

وقتی که ما شریک زندگی مان را با الفاظی مثل عشقم و عزیزم صدا می کنیم ، یک فضای صمیمی خاص ایجاد می کنیم و انتخاب نام های محبت آمیز ناخودآگاه اتفاق می افتد و نشان می دهد که چگونه یک شریک به دیگری مربوط می شود، که بر رابطه تسلط دارد و چقدر متعادل هستند.

به هر حال، مردان به اندازه زن ها به همه این ها نیاز دارند و محققانی با 1000 زوج ازدواج کرده مصاحبه کرده اند و دریافته اند آن هایی که اغلب همسران خود را می بوسند و در آغوش می گیرند، 3 بار در ازدواج شادتر از کسانی هستند که این کار را نمی کنند.

بنابراین اگر مرد شما هر بار که سعی می کنید او را در آغوش بگیرید و او را عشق صدا بزنید آن را رد می کند، نشانه ای بر غرور مردانه او نیست بلکه دلیلی بر کم رنگ شدن عشقش می باشد. برای ورود به صفحه اینستاگرام کلیک کنید. 

تمام مطالب سایت اختصاصی و توسط تحریریه خط سلامت تولید شده است، استفاده با ذکر منبع و لینک دهی بلامانع است.

منبع: چشمک

ارسال نظر

خط سلامت
فیلم ها
  • خط سلامت: عشق و حسادت با هم مرتبط هستند زیرا یک هورمون مشترک در این دو احساس نقش دارد. عشق احساسی است که به هورمون…

گزارش ویژه
پادکست
  • 00:00
    00:00
اتاق درمان