تست هوش/ در عرض 10 ثانیه A را بین اعداد پیدا کنید

خط سلامت: انجام برخی تست های تصویری به تقویت کارکردهای شناختی مختلف، مانند تمرکز و خلاقیت کمک می کند.

تست هوش/ در عرض 10 ثانیه A را بین اعداد پیدا کنید

انجام معماهای تصویری، ذهن و قدرت تفکر انتزاعی را به چالش می کشند و نقش مهمی در تقویت تمرکز ایفا می کنند.

به گزارش خط سلامت در این مطلب به معرفی یک تست مهم می پردازیم که به بهترین شکل ممکن می تواند قدرت تمرکز شما را بسنجد.

تست تمرکز 

بسیاری از مردم عاشق حل بازی های فکری، پازل های تحلیلی و بازی هستند. بازی های فکری مانند نسخه پیچیده تری از پازل ها و معماها هستند. شما باید این معماها را متفاوت تحلیل کنید و خارج از چارچوب فکر کنید. شما باید از ذهن خلاق خود استفاده کنید. اما تست قدرت تمرکز با حرف A و موارد مشابه نیازمند تمرکز و قدرت دید عالی هستند.

این موارد همگی جزو توانائی های شناختی افراد است و با تمرین می تواند توسعه و بهبود پیدا کند. در واقع بازی های فکری، می تواند فعالیت های مغز شما را افزایش دهد.

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

بسیاری از پازل ها، تست ها و بازی‌های فکری شما را وادار می‌کنند تا خارج از چارچوب فکر کنید. به این ترتیب شما می توانید از پتانسیل‌های ذهن خود استفاده کنید. یکی از جدیدترین بازی‌های فکری که در رسانه‌های اجتماعی پرطرفدار بوده و ذهن بسیاری را به خود مشغول کرده است، تست قدرت تمرکز با حرف A است.

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

در تست قدرت تمرکز با حرف A، شما یک تصویر معمایی را در تصویر می بینید. هدف یافتن حرف A در این تصویر در عرض 10 ثانیه است. اگر آماده هستید به تصویر نگاهی بیندازیم. شما با کمک این پازل می توانید تمام مهارت های شناختی خود را مورد آزمایش قرار دهید.

تست قدرت تمرکز با پیدا کردن حرف A

تست قدرت تمرکز

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ تست قدرت تمرکز با حرف A

اگر هنوز در تلاش برای به دست آوردن پاسخ این موضوع هستید، ما یک راهنمایی برای شما داریم. 10 ثانیه دیگر به شما وقت می دهیم که تست قدرت تمرکز با حرف A را حل کنید. قسمت راست تصویر، پایین تصویر را نگاه کنید.

.

.

.

.

.

.

.

.

می توانید A را پیدا کنید که به رنگ زرد در گوشه سمت راست وسط ردیف 10 تصویر علامتگذاری شده است. برای ورود به صفحه اینستاگرام کلیک کنید. 

تمام مطالب سایت اختصاصی و توسط تحریریه خط سلامت تولید شده است، استفاده با ذکر منبع و لینک دهی بلامانع است.

منبع: چشمک

ارسال نظر

خط سلامت
فیلم ها
  • خط سلامت: عشق و حسادت با هم مرتبط هستند زیرا یک هورمون مشترک در این دو احساس نقش دارد. عشق احساسی است که به هورمون…

گزارش ویژه
پادکست
  • 00:00
    00:00
اتاق درمان