خواص شگفت‌انگیز آبگوشت قلم برای مفاصل

خط سلامت: آبگوشت قلم و استخوان مزایای فراوانی برای سلامتی دارد. برای آشنایی با خواص شگفت انگیز این غذای خوشمزه با ما همراه باشید.

خواص شگفت‌انگیز آبگوشت قلم برای مفاصل

آبگوشت قلم و استخوان غذایی غنی از پروتئین است که خوردن آن به کلاژن سازی، کاهش درد مفاصل و تقویت کارکرد مغز کمک می کند.

به گزارش خط سلامت در این مطلب به معرفی خواص آبگوشت قلم و استخوان می پردازیم.

خواص شگفت‌انگیز آبگوشت قلم

آبگوشت قلم ممکن است جایگزین خوبی برای ارتقای سلامت استخوان باشد، زیرا تمام استخوان‌های حیوانات مواد معدنی مانند فسفر، کلسیم و منیزیم را تامین می‌کنند. آبگوشت قلم و استخوان همچنین منبعی غنی از کلاژن و اسیدهای آمینه است. اگرچه نوع و مقدار مواد مغذی ارائه شده توسط آبگوشت قلم به موادی که در آن استفاده شده بستگی دارد.

ترکیباتی که پروتئین ها را تشکیل می‌دهند و برای سنتز هورمون‌ها، انتقال دهنده‌های عصبی، آنزیم‌ها و سایر مواد و ساختارها حیاتی هستند.

در نتیجه، ممکن است برای کاهش درد مفاصل و بهبود عملکرد مغز مفید باشد. آبگوشت قلم و استخوان؛ مایع شفاف و غنی از پروتئین است که از جوشاندن مفاصل گوشتی به دست می‌آید. آبگوشت با کلاژن، پروتئین ساختاری موجود در پوست مرتبط است.

در نتیجه، آب استخوان ممکن است ضد پیری باشد. علاوه بر این، آب استخوان با ژلاتین غنی شده است که می‌تواند هضم و سلامت روده را بهبود بخشد. آخرین اما نه کم‌اهمیت، آبگوشت قلم ممکن است از عملکرد سیستم ایمنی، سلامت مفاصل و بهبود خواب کمک کند. برای ورود به صفحه اینستاگرام کلیک کنید. 

تمام مطالب سایت اختصاصی و توسط تحریریه خط سلامت تولید شده است، استفاده با ذکر منبع و لینک دهی بلامانع است.

منبع: سلامت نیوز

ارسال نظر

خط سلامت
فیلم ها
  • خط سلامت: عشق و حسادت با هم مرتبط هستند زیرا یک هورمون مشترک در این دو احساس نقش دارد. عشق احساسی است که به هورمون…

گزارش ویژه
پادکست
  • 00:00
    00:00
اتاق درمان