رشد سریع مژه در سه روز با روش خانگی

خط سلامت: داشتن مژه هایی بلند و پرپشت به زیبایی هرچه بیشتر چشم ها کمک می کند. در این مطلب یک روش ساده و خانگی برای افزایش حجم مژه ها را معرفی می کنیم.

 رشد سریع مژه در سه روز با روش خانگی

بسیاری از افراد راه های مختلفی را برای داشتن مژه های بلند و پرپشت امتحان می کنند، از ریمل زدن گرفته تا اکستنشن مژه، همگی به افزایش حجم مژه ها کمک می کنند. با این حال این روش ها عوارض خاص خود را دارند.

به گزارش خط سلامت در این مطلب یک روش ساده برای افزایش حجم مژه ها را معرفی می کنیم. با ما همراه باشید.

داشتن مژه های بلند با یک روش خانگی

داشتن مژه‌های بلند به انجام کاشت و اکستنشن نیست؛ شما می‌توانید برای پرپشت شدن سریع مژه‌ها و زیباتر شدن چشم‌ها از یک روش بسیار موثر و بدون ضرر استفاده کنید.

برای داشتن مژه‌های بلند نیازی به انجام کاشت و اکستنشن نیست شما می‌توانید برای پرپشت شدن سریع مژه‌ها و زیباتر شدن چشم‌ها از یک روش بسیار موثر و بدون ضرر استفاده کنید.

هرچند که هیچ کس نمی تواند به خاطر بسیاری از علل و بدون در نظر گرفتن فاکتورهایی مانند: ژنتیک، شرایط پزشکی خاص، سن، هرگونه کمبود، عفونت چشمی یا هر بیماری هورمونی، ابروها و مژه‌های زیبا و بی‌نظیری داشته باشد. ما نمیتوانیم در این باره از چیزهایی جلوگیری کنیم اما میتوانیم درمان‌های را انجام دهیم که باعث رشد و بلند شدن مژه‌ها و ابروهایتان شود.

در این بخش نسخه‌ای مخصوص برای بلند و پرپشت شدن سریع مژه در عرض ۳ روز را به شما معرفی خواهیم کرد.

مواد لازم

یک قاشق غذاخوری ژل آلوئه ورا

۲ قاشق غذاخوری روغن کرچک

۲ عدد ویتامین E

نکته: شما می توانید ژل آلوئه ورا را از گیاه آن استخراج کنید و هم میتوانید آن را از فروشگاه‌ها تهیه کنید، در کل ژل آلوئه ورا برای پوست شما بسیار مناسب و مفید است.

نکته: اگر روغن کرچک در دسترس نبود، میتوانید از روغن بادام یا زیتون استفاده نمایید. روغن کرچک حاوی اسیدهای چرب ضروری است که به افزایش رشد مو کمک میکند.

نکته: ویتامین E در مرطوب کردن پوست بسیار مفید است و شما به راحتی میتوانید آن را از داروخانه‌ها تهیه بفرمایید. ویتامین E به عنوان یک آنتی اکسیدان عمل میکند که به ترمیم سلول‌های مرده و ایجاد بافت جدید کمک میکند.

طرز استفاده

ابتدا یک کاسه تمیز تهیه کنید و تمام موارد بالا را درون آن بریزید و به خوبی هم بزنید سپس آن را درون یک بطری یا شیشه تمیز بریزید و نگهداری کنید.

سپس با استفاده از یک برس یا مسواک تمیز ترکیب بدست آمده را روی مژه هاو ابروهایتان اعمال کنید.

اجازه دهید تا صبح بماند و سپس با آب بشویید.

بهترین بخش این درمان، این است که ۱۰۰ درصد خالص و ارگانیک است و خوبی دیگر این است که می توانید بدون هزینه‌های کزاف در تخت خود بخوابید و پس از ۳ روز شاهد نتایج دلخواه بدست آمده باشید. برای ورود به صفحه اینستاگرام کلیک کنید. 

تمام مطالب سایت اختصاصی و توسط تحریریه خط سلامت تولید شده است، استفاده با ذکر منبع و لینک دهی بلامانع است.

منبع: همشهری آنلاین

ارسال نظر

خط سلامت
فیلم ها
  • خط سلامت: عشق و حسادت با هم مرتبط هستند زیرا یک هورمون مشترک در این دو احساس نقش دارد. عشق احساسی است که به هورمون…

گزارش ویژه
پادکست
  • 00:00
    00:00
اتاق درمان